Fungování v našem FITKU od 27. 4. 2020

Fungování v našem FITKU od 27. 4. 2020

Vážení a milí klienti,

naše FITKO může otevřít v pondělí 27. 4. 2020 za což jsme velmi vděční! Těch šest týdnů bez vás bylo opravdu dlouhých! Otevření FITEK s sebou nese několik omezení a hygientických opatření. Samozřejmě je budeme dodržovat, proto dochází k dočasným změnám. Musíme zavést rezervační systém na všechny lekce ve všech sálech, tedy i na sál č. 1 a č. 4, protože kapacita lekcí bude omezena, aby bylo možné dostát všem opatřením. Kapacita lekce je 8 osob. Rezervační systém bude i pro posilovnu, protože i zde budeme muset omezit počet osob, které budou najednou cvičit, abyste mohli kvalitně dodržovat rozestupy na strojích (budou označeny značkou). stroje od sebe budou vzdáleny 2 metry. Doba strávená v posilovně bude omezená na 90 minut. Každé stanoviště bude mít svoji dezinfekci, na kterou jste ostatně zvyklí z dřívějška ještě, než přišla epidemie koronaviru. Tento režim bude platit jak v posilovně, tak i na lekcích. Z hygienického hlediska poprosím všechny klienty, aby po sobě čistili nejen nářadí a náčiní v sálech, ale také stroje a činky v posilovně, včetně podložek. Dále prosím, abyste nosili ručníky a používali je na stroje i podložky! Cvičení bez nich nebude možné! Půjčování našich ručníků bude z hygienických důvodů pozastaveno.Doporučujeme velký ručník, aby pokryl celou podložku nebo lavici v posilovně.

 

Bude třeba dodržovat požadované vzdálenosti nejen v posilovně, ale také na lekcích. H.E.A.T.ové pásy od sebe budou vzdáleny v přijatelných vzdálenostech. Kapacita osob na skupinových lekcích bude taková, aby bylo možné dodržet dostatečnou vzdálenost. Skupinové lekce budou trvat 50 minut, abychom zvládli dezinfikovat sál, vyvětrat a očistit náčiní.

 

Šatny budou složit pouze k přezouvání do sportovních bot. Toalety můžete využívat v prostorách fitka, tak jak jste zvyklí, protože nejsou součástí šaten. Recepce bude opět vyznačena značkami, tak abyste při odbavení dodržovali diskrétní a hygienické zóny.

 

V prostorách našeho FITKA byly už před epidemií umístěny dávkovače s dezinfekcí, kterou samozřejmě budete moci využívat i na nadále. Při příchodu do FITKA i před jeho opuštění si tak budete moci dezinfikovat ruce, případně i během cvičení. Doporučujeme cvičení v rukavicích (fitness nebo gumové rukavice).

 

Co se týká roušek, tak cvičení v nich pravděpodobně nebude příliš komfortní, ale je to nařízení Vlády ČR, tak s tím nic neuděláme a musíme jej respektovat. Intenzitu lekcí upravíme tak, abychom lekci zvádli v roušce udýchat.
V rámci svojí #sportovnikolekceHK jsem pro vás připravila designové roušky pro ženy i muže, které jsou za symbolické ceny a snad vám sportování pomohou zpříjemnit. Navíc obsahují stříbro, které zajišťuje antibakteriální složku. Zakoupit je můžete na našem e-shopu www.kynychova-shop.cz.

 

Fungujeme podle speciálního rozvrhu lekcí --> ZDE. Ke standardnímu rozvrhu lekcí se budeme vracet jakmile se zmírní všechna opatření.
Na všechny lekce je nutné se rezervovat
- platí i pro sál č. 1 a č. 4. Svoje místo si rezervujte také v posilovně, protože počet osob cvičících v posilovně je rovněž omezen.
Rezervace přijímáme pouze telefonicky,
aby byly rezervace možné i pro ty, kteří nemají čipovou kartičku. Rezervace online, e-mailem či přes FB zprávu nejsou možné!

 

Otevírací doba ve všední dny je upravena - zavíráme ve 21:00 (místo ve 22:00)! 

 

 

Děkujeme, že dodržujete výše uvedená opatření! Děláme všechno proto, abyste se u nás cítili bezpečně.

 

Těšíme se na setkání s vámi. 

 

Hanka Kynychová a tým FITKA

 

Otevírací doba:
Po - Čt:   7.00 - 13.00 hod   16.00 - 21.00 hod
Pá:   7.00 - 13.00 hod   16.00 - 19.30 hod
So:   9.00 - 12.00 hod
Ne:   zavřeno


Telefony:
+420 723 80 70 40

E-mail:
fitness@kynychova.cz

Facebook
zdarma wifi připojení
ve fitness klubu
zdarma wifi připojení ve fitness klubu

QR kód našeho fitness clubu
Multisport
Tyčinky FIT
Sportovni kolekce HK
Mora
Sodexo
Benefit
Facebook Youtube