rozvrh

 

ROZVRH LEKCÍ PLATNÝ OD 20. 3. 2019

 

UPOZORNĚNÍ!
Na lekce TRX a H.E.A.T. Program doporučujeme rezervace v on-line rezervačním systému  ZDE  nebo telefonicky na recepci, protože počet závěsných zařízení TRX a mechanických pásů Maxxrunner je omezený. 

REZERVAČNÍ SYSTÉM NA LEKCE TRX a H.E.A.T. Programu: 

1) Každý klient (i držitel karty Multisport) musí vlastnit klientskou kartu Fitka Hanky Kynychové (oproti záloze 200 Kč vám bude vystavena na recepci fitka).
2) Na klientské kartě musí být vložený depozitní vklad v min. výši 140 Kč (tj. cena lekce TRX či H.E.A.T. Programu). Pokud si chce klient vytvořit více rezervací, je nutné mít vložen takový depozitní vklad, který pokryje všechny zarezervované lekce (tzn. pokud chce mít klient 4 rezervované lekce, musí mít depozitní vklad ve výši 4x 140 Kč). Platí i pro držitele karet Multisport!
3) Nebude-li mít klient na kartě dobitý depozitní vklad, nebude mu umožněno lekci rezervovat.
4) Rezervované lekce je nutné rušit min. 4 hodiny před začátkem lekce.
5) Pokud klient z jakékokoliv důvodu svoji lekci nezruší v liminut (tj. 4 hodiny před začátkem lekce), bude mu z účtu (depozitvního vkladu) automaticky odečtena částka 140 Kč za nezrušenou rezervaci lekce TRX či H.E.A.T. Programu.
6) Rezervace lekcí můžete i nadále provádět telefonicky, ale i zde platí, že je nutné mít na klientském účtu min. částku 140 Kč.
7) Výjimkou jsou pouze noví klienti, kteří si mohou první rezervaci provést telefonicky či osobně na recepci fitka bez nutnosti vložení depozitního vkladu. Zde upozorňujeme, že náš systém je opravdu nastaven tak, aby se taková rezervace u jednoho klienta nemohla opakovat vícekrát. 


Na lekci můžete dorazit i bez objednání, ale může se stát, že se na svoji lekci nedostanete z důvodu plné kapacity, a nebo se lekce nebude konat, proto doporučujeme - objednávejte se! 
Dále bychom vám rádi připomněli, že vložený depozitní vklad můžete využívat nejen na úhradu služeb, ale také na pořízení jakékoliv zboží a či potravin u nás na recepci. 

 

Každý klient má v době návštěvy fitka za účelem cvičení VSTUP DO INFRA SAUNY ZDARMA!!!

zvolte sál: sál 1   |   sál 2   |   sál 3   |   sál 4   |   posilovna   |   všechny sály


pondělí
07:00 - 07:50 !NOVÁ LEKCE! H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
07:00 - 07:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 1
09:00 - 09:55 Kruhový trénink Monika Tillová sál 1
10:00 - 10:55 Zdravotní cvičení pro seniory Lída Míčová sál 3
12:00 - 12:55 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
12:00 - 12:55 Power Jóga Irena Kordić sál 4
12:00 - 12:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:55 Postava snů Vlasta Pavlasová sál 1
17:00 - 17:55 Pružné tělo Hanka Kynychová sál 4
17:00 - 17:50 TRXkruhový trénink Monika Tillová sál 3
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
18:00 - 18:55 STEP BODY Hanka Kynychová sál 1
18:00 - 18:50 Nakládačky Dana Prča Černá sál 4
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
19:00 - 19:55 TRX Adam Šerpán sál 3
20:00 - 20:50 TRX Adam Šerpán sál 3

úterý
07:00 - 07:50 H.E.A.T. program Kateřina Kulendíková sál 2
07:00 - 07:55 Kruhový trénink Dana Prča Černá sál 1
09:00 - 09:55 Tabata Daniel Červenka sál 1
12:00 - 12:55 Pružné tělo Hanka Kynychová sál 4
12:00 - 12:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 1
12:00 - 12:55 TRX Monika Tillová sál 3
17:00 - 17:55 Břišní pekáč/Pevný zadek Hanka Kynychová sál 4
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Kateřina Kulendíková sál 2
17:00 - 17:55 Pružné tělo Petra Vávrová sál 1
17:00 - 17:55 TRXkruhový trénink Monika Tillová sál 3
18:00 - 18:55 Jumping Tereza Legátová sál 1
18:00 - 18:55 Postava snů Kateřina Štaudová sál 4
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
18:00 - 18:55 TRX Dana Prča Černá sál 3
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
19:00 - 19:55 Piloxing Kateřina Štaudová sál 4

středa
07:00 - 07:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 4
07:00 - 07:55 Jumping Tereza Legátová sál 1
07:00 - 07:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
09:00 - 09:55 Tabata fitness Daniel Červenka posilovna
10:00 - 10:55 Zdravotní cvičení pro seniory Lída Míčová sál 3
12:00 - 12:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
12:00 - 12:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
17:00 - 17:55 Power Jóga Irena Kordić sál 3
17:00 - 17:55 Kruhový trénink Daniel Červenka sál 4
17:00 - 17:55 Postava snů Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Kateřina Kulendíková sál 2
18:00 - 18:55 Postava snů Lucie Stork sál 4
18:00 - 18:50 TRX Monika Tillová sál 3
18:00 - 18:55 Břišní pekáč/Pevný zadek Kateřina Štaudová sál 1
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
19:00 - 19:55 Jumping Tereza Legátová sál 4

čtvrtek
07:00 - 07:50 H.E.A.T. program Kateřina Kulendíková sál 2
07:00 - 07:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 1
09:00 - 09:55 Postava snů Hanka Kynychová sál 1
12:00 - 12:55 Nakládačky Daniel Červenka sál 4
12:00 - 12:55 TRXkruhový trénink Monika Tillová sál 3
12:00 - 12:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
17:00 - 17:55 Power Jóga Irena Kordić sál 4
17:00 - 17:50 TRX Dana Prča Černá sál 3
17:00 - 17:55 Postava snů Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
18:00 - 18:55 Pružné tělo Hanka Kynychová sál 4
18:00 - 18:55 Kondiční cyklický trénink Dana Prča Černá sál 1
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Kateřina Kulendíková sál 2
18:00 - 18:50 TRX Adam Šerpán sál 3
19:00 - 19:55 Břišní pekáč Táňa Macková sál 4
19:00 - 19:55 TRX Monika Tillová sál 3
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2

pátek
07:00 - 07:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
07:00 - 07:55 Kruhový trénink Lukáš Bodeček sál 1
09:00 - 09:50 H.E.A.T. programs posilováním Monika Tillová sál 2
09:00 - 09:55 Fitness trénink Lukáš Bodeček posilovna
12:00 - 12:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
12:00 - 12:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 3
17:00 - 17:55 Nakládačky Dana Prča Černá sál 4
17:00 - 17:55 Pilates Hana Dašková sál 3
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Nicol Götzová sál 2
17:00 - 17:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
18:00 - 18:55 Power Jóga Irena Kordić sál 4
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
18:00 - 18:55 !!NOVINKA!! SM systém Lada Kuběnková sál 3

sobota
09:30 - 10:20 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
09:30 - 10:25 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
10:30 - 11:20 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2

neděle
09:30 - 10:20 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
10:00 - 10:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
10:30 - 11:20 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
18:00 - 18:55 Kruhový trénink Dana Prča Černá sál 1
18:00 - 18:55 Postava snů Lucie Stork sál 1
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Kateřina Kulendíková sál 2
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Kateřina Kulendíková sál 2
19:00 - 19:55 !NOVĚ OD 19. 5.! Jumping Kristýna Končitíková sál 4

Otevírací doba:
Po - Pá:   6.00 - 22.00 hod
So:   8.00 - 13.00 hod
Ne:   9.00 - 13.00 hod
16.30 - 21.00 hod


Telefony:
+420 723 80 70 40

E-mail:
fitness@kynychova.cz

Facebook
zdarma wifi připojení
ve fitness klubu
zdarma wifi připojení ve fitness klubu

QR kód našeho fitness clubu
Goddes
Sodexo
Benefit
forgi.cz
stylux.cz
Stanislav Mádl - Váš vinař
Slim Pasta
fdsport.cz
cep
fitweb.cz/dieta
Facebook Youtube