Fitness club Hanky KynychovéVánoční dárek pro nás všechny: Otevíráme tělocvičnu č. 4!
Vánoční dárek pro nás všechny: Otevíráme tělocvičnu č. 4!

 

 

Vážení a milí klienti,

zdravím vás v tomto předvánočním čase. A kromě toho, že vás chci moc pochválit za to, jak pravidelně chodíte cvičit a dbáte tak o svoje tělo, vám chci sdělit, že na příští týden připravujeme otevření nové ČTVRTÉ tělocvičny. Po celý týden od 17. do 21. 12. 2018 si budete moci v nové tělocvičně zacvičit nové cvičební programy ZDARMA.

Sledujte rozpis lekcí v aktualitách a a na našem Facebooku. Vezměte svoje kamarády a známé a přijďte ještě před Vánoci zhubnout nějaké to kilo, ať si můžete menu na štědrovečerní tabuli pořádně užít :-) Zároveň vás zvu i na silvestrovské cvičení se slavnostním novoročním přípitkem v neděli 30. 12. 2018 od 10:00. Více informací ZDE.

 

A nezapomeňte, že naše FITKO bude otevřené už 26. 12. 2018 a můžeme si společně zacvičit! Zavřeno máme pouze 24. a 25. 12. 2018 a 1. 1. 2019, jinak jsme pro vás stále k dispozici!

 

Přeji vám, ať zvládnete předvánoční tempo, a ať se vám podaří se alespoň jednou nebo dvakrát týdně utrhnout a přijít si zacvičit na svojí oblíbenou cvičební lekci nebo dokonce vyzkoušet nějaký nový cvičební program v nové tělocvičně.

 

Krásný adventní čas vám přeji!

Vaše Hanka Kynychová


Vánoční dárek pro nás všechny: Otevíráme tělocvičnu č. 4!
 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV