Fitness club Hanky KynychovéTour POHYB POMÁHÁ 2
Tour POHYB POMÁHÁ 2

Vážené klientky a příznivkyně sobotních a nedělních lekcí Břišního pekáče,


ráda bych vás touto cestou pozdravila. Určitě jste zaznamenaly, že připravuji tour Pohyb pomáhá 2, a proto jsem musela dát na některé svoje víkendové lekce v únoru a březnu kvalitní záskoky. Pevně věřím, že si tyto lekce užijete s mými kolegyněmi. Všechny lekce ve VŠEDNÍ DNY CVIČÍM i po dobu tour  JÁ OSOBNĚ!

 

Já se rozjedu po České republice, abych nejen prospěla ženám a vedla je k pohybu, ale hlavně abych pomohla Policii ČR šířit prevenci domácího násilí a násilí páchaného na ženách. Dále pro vás mám dobrou zprávu. Měsíční permanentku do posilovny za akčních 599 Kč můžete zakoupit i v březnu! Dokonce jsme akci rozšířili i na studenty, kteří si mohou tuto permici pořídit za exkluzivních 499 Kč! více informací ZDE.

 

Jsem moc ráda, že jste si již objevili naše nové lektory a do našeho týmu vítám další! Těšit se můžete na vydatné posilovací lekce s Helou Píchovou a na taneční lekce Fit Dance s Michalem Mášou.

 

Těším se s vámi na viděnou v našem FITKU :-)

Vaše Hanka Kynychová

 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV