Fitness club Hanky KynychovéSpeciální rozvrh lekcí na opening
Speciální rozvrh lekcí na opening Ve čtvrtek 20. října slavnostně otevíráme nové fitko na Pankráci. V rámci openingu jsme pro vás připravili speciální rozvrh ukázkových lekcí a cvičíme celý den ZDARMA!!!

Zdarma můžete navštívit nejen ukázkové lekce, ale také posilovnu. Ukázkové lekce trvají 25 minut. Rezervace nepříjímáme. V případě, že se na svoji lekci nedostanete, nabídneme vám lekci v jiném sále nebo doprovodný program. Připraveny jsou pro vás také ochutnávky zdravých fitness produktů. ZDARMA  můžete navštívit i naše nové INFRA SAUNY (které budou během běžného provozu zdarma pro každého, kdo si přijde zacvičit). 

 

Po vyplnění dotazníku se můžete dostat do sloslování o hodnotné ceny - roční předplatné časopisu DIETA, slevový voucher do prodejen obuvi CCC a mnoho dalšího. NAVÍC Pro každého příchozího klienta je připraven DÁREK OD ČASOPISU DIETA . 

 

Těšíme se na vás!!! 

 

Hanka Kynychová a tým Fitka HK 


Speciální rozvrh lekcí na opening
 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV