Fitness club Hanky KynychovéPOZOR!!! DŮLEŽITÁ INFORMACE: DO KONCE ZÁŘÍ ZŮSTÁVÁME V MODŘANECH!!!
POZOR!!! DŮLEŽITÁ INFORMACE: DO KONCE ZÁŘÍ ZŮSTÁVÁME V MODŘANECH!!!

 

Vážení a milí klienti,


minulý týden jsem vám přinesla zprávu o tom, že fitko se má dnes zavřít a přestěhovat se na novou adresu, kde otevřeme v sobotu 17. 9. 2016. Bohužel vám musím oznámit, že STĚHOVÁNÍ SE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ POSUNULO a do konce září zůstáváme ještě na staré adrese Šífařská 1/3, Praha 4 - Hodkovičky. Budu moc ráda, pokud mi pomůžete tuto situaci zvládnout a přijdete si k nám v následujících týdnech zacvičit ještě do Hodkoviček/Modřan. Předpokládám, že na Pankrác se budeme stěhovat začátkem října.

 

 Je to pro mě velmi nová situace, proto je tato zpráva stručná. V následujícím týdnu vám přinesu podrobnější informace. Děkuji vám za to, že jste tento týden chodili a loučili se cvičením, děkuji vám za veškerou podporu, která mi pomáhá jít dál. Tato situace pro mě není vůbec jednoduchá, ale je to realita, kterou musím zvládnout. A určitě jí zvládnu díky vám - svým věrným klientům. Tak na viděnou v Hodkovičkách/Modřanech.


Vaše Hanka Kynychová

 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV