Fitness club Hanky KynychovéDen otevřených dveří v sobotu 20. 9. 2014!
Den otevřených dveří v sobotu 20. 9. 2014!Na sobotu 20. září připravila Hanka Kynychová opět den otevřených dveří ve svém fitness clubu, aby přiblížila zdravý pohyb široké veřejnosti.


Známá cvičitelka je autorkou fitness programu Břišní pekáč, které se nejen v jejím fitness clubu  stal velkým hitem. Proto se Kynychová rozhodla přijít s dalšími novinkami ve světě fitness.  Po fitness programu Pevný zadek přichází revoluční novinka Postava snů. Jedná se o program, který skýtá komplexní trénink pro celé tělo. Kromě toho, že Hanka se svým týmem bude tento program od září předcvičovat klientkám ve fitku, vydává jej i na DVD.

 

DVD s názvem Postava snů má podtitul cvičení na každý den, takže si klade za cíl naučit národ cvičit denně alespoň dvacet minut. A kromě postavy snů se budeme cítit zdraví a šťastní. A právě v rámci dne otevřených dveří proběhne slavnostní křest DVD Postava snů. Každý, kdo si přijde v sobotu 20. 9. zacvičit se tak může stát kmotrem této novinky. Navíc budete mít jedinečnou možnost setkat se s významnými VIP osobnostmi, které přijdou DVD pokřtít a fitness program Postava snů v praxi otestovat pod vedením samotné autorky Hanky Kynychové.

 

Zdarma si v sobotu 20. 9. bude moci zacvičit každý, kdo do Fitness clubu Hanky Kynychové přijde mezi 09:00 a 17:00. Rezervace na lekce nejsou nutné. Těšit se můžete nejen na lekce Břišní pekáč, Pevný zadek a Postava snů, ale také na TRX, H.E.A.T. Program, power yogu či zumbu. Kromě lekcí ve všech třech sálech, které fitko naší nejznámější cvičitelky skýtá, bude připraven bohatý doprovodný program – ochutnávky zdravých produktů a doplňků výživy, sportovní móda a novinky fitness, konzultace o výživě mnoho dalšího. Navíc je zajištěno hlídání dětí!

 

PROGRAM CVIČEBNÍCH LEKCÍ BUDE ZVEŘEJNĚN V TÝDNU OD 8. 9. 2014 ZDE!


Den otevřených dveří v sobotu 20. 9. 2014!
 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV