Fitness club Hanky KynychovéV nouzi poznáš přítele!! Děkuji!!!
V nouzi poznáš přítele!! Děkuji!!!

 

Vážení a milí klienti,

dnes bylo celý den zavřeno a určitě bude zavřeno i zítra (v úterý). Kdyby se vám chtělo H.E.A.T.ovat, uvítám vás u mě doma v garáži, kde mám nyní uskladněné  H.E.A.T.y, aby je neohrozila povodeň.Bez klientů a kamarádů bychom to ale s manželem nezvládli. Moc děkuji Pavlu Potužákovi, Robertovi Suneghovi a jeho synům, Adamovi Veselskému a pak mému personálu - Kačce Šifaldové, Pavle Křížkové, Kristýně Koušové, Michalovi Dolejšovi a všem ostatním! Ti všichni pod taktovkou mého muže pomáhali stěhovat fitko, abychom jej uchránili před případnou vodou.

Děkuji i všem ostatním kamarádům a klientům, kteří nás kontaktuj například před Facebook a nabízejí nám pomoc. Moc mi to pomáhá!

 

Já jsem se do fitka přijela podívat až kolem 16:00 a bylo mi smutno. Moc jsem si přála, aby všechno
bylo jako dřív! Bylo zhasnuto a vyklizeno. Neutěšený pohled mě znervóznil. Ale vím... úzko mi bylo při pohledu na zaplavené golfové hřiště a celou modřanskou stezku. Byla jsem tam, víc jsem asi nebyla schopná vstřebat. 

 

Situaci fitka sledujte na našem Facebooku a nebo zde na webových stránkách.

 

Držte nám pěsti, ať voda v noci nešplouchne k nám. Budu vás informovat!

 

Pokud možno klidný večer vám přeje Hanka Kynychová

 

 


V nouzi poznáš přítele!! Děkuji!!!
 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV