Fitness club Hanky KynychovéLéto se blíží? :-)
Léto se blíží? :-)

 

Milí klienti,

 

ráda bych vás opět pozdravila prostřednictvím našich webových stránek. Rovněž bych vám chtěla připomenout, že náš FITNESS CLUB má svůj FACEBOOK, tak neváhtejte a dejte LIKE! ;-)

 

Počasí nám zatím moc nepřeje, ale já pevně věřím, že s úderem června přijde sluníčko a hezké počasí. Proto nesmíme podcenit přípravu do plavek :-) Lekce H.E.A.T. Programu a TRX probíhají bez změn - nezapomeňte na novou lektorku TRX Xenu v neděli v 9:00 a čtvrteční lekce TRX od 17:00 s oblíbeným Michalem Dolejšem.V neděli - 18:00 a ve čtvrtek - 19:00 můžete navštívit Vydatný Bodystyling s Xenou, který obsahuje vydatné posilování a při rozcvičce prvky KICK BOXU.


Každé pondělí ve 20:00 můžete rýsovat do plavek na lekci Piloxing, která snoubí kick box, tanec a pilates.

 

Podrobný rozpis všech lekcí naleznete ZDE.

 

V sobotu 15. 6. 2013 si můžete od 13:00 di 17:00 přijít zacvičit do Žlutých lázní na akci časopisu Dieta - Hubneme do plavek. Já akci moderuji. Igor Šustr zacvičí Latino dance a Bodystyling, Vlasta Pavlasová Bosu a Břišní pekáč a Daniela Horňáčkoá Piloxing. Těšíme se na vás :-)

 

Pohodové čekání na sluníčko vám přeje Hanka :-)


Léto se blíží? :-)
 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV