Fitness club Hanky KynychovéAkce na březen :-)
Akce na březen :-)

 

Milí klienti,


v březnu se můžete těšit nejen na příchod jara, ale také na zajímavé akce a novinky  u nás ve fitku!


V rámci oslav Mezinárodního dne žen proběhne akce na permanentky 4+2 (čtvrtek 7. 3. - pondělí 11. 3.).

 

A v sobotu 23. 3. proběhne první jarní SOBOTA V POHYBU. Zkrátka je na co se těšit :-) A já se těším na vás u mě ve fitku ;-)

 

 

A co dalšího vás u nás ve fitku s příchodem jara čeká?Přijali jsme do týmu H.E.A.T.ových lektorů novou lektorku Lenku Stuchlíkovou. Můžete se na ní těšit na pravidelných lekcích v úterý od 20:00 a nebo na záskocích. Více o Lence ZDE.

 

V týmu fitness trenérů vítáme Karla Frýda. Je to trenér vhodný jak pro ženy na tréninky problémových partiií, tak i pro muže na pořádný vydatný trénink. Z Karlova příchodu mám radost, a to hlavně proto, že si koncem dubna bude dělat školení Břišní pekáč, a tak se od května budete moci těšit na tyto lekce právě s ním. Více o Karlovi se dozvíte ZDE.

 

A aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se pro vás odstartovat poradnu výživových poradců! Na jaro vám tak připravý detoxikační kůru, jídelníček pro redukci váhy do plavek, či prostě jen jídelníček upraví tak, abyste se cítili dobře. Mezi výživové poradce patří Marián Mudrik, kterého znáte z fitness a TRX a nově také Ing. Martin Škába. Připravujeme novou rubriku, kde se o těchto poradcích dozvíte více!

 

Těším se na vás já i můj rozrostlý tým :-)

 

Vaše Hanka :-)


Akce na březen :-)
 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV