Fitness club Hanky KynychovéPozvánka za kulturou s dobročinným záměrem
Pozvánka za kulturou s dobročinným záměrem

 

Ráda bych vás pozvala na narozeninový koncert Míši Noskové do divadla Hybernia.

 

 

28. 2. 2012 od 19:00 v divadle Hybernia

 

 

Míša Nosková již pátým rokem podporuje můj charitativní projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou a tak se rozhodla výtěžek ze vstupeného věnovat právě na realizaci tohoto projektu. Já jí za to velmi děkuji a prosím vás, zda nás přijdete podpořít...Můžete se těšit na zajímavé hosty z české hudební scény, s kterými si Míša Nosková zazpívá krásné duety. Také vystoupí Dětský domov Lipová u Šluknova, který se zapojil do projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou i s kategorií Muzikál, kterou Míša lektoruje. Tento domov si vybrala jako účinkující na svůj koncert pro jejich stoprocentní snahu a poctivé trénování. Předvedou skladbu Čerti z muzikálu Kapka medu pro Verunku.

 

Kromě Míši Noskové zazpívá Pepa Vojtek, Leona Machálková, Tomáš Savka, Felix Slováček ml., Natálka Grossová a mnoho dalších. V jedné ze skladeb doprovodí na klavír Míšu také Zdeněk Barták. Koncert moderuje Marta Ondráčková.

 

 

Předprodej v síti Ticketportal ZDE.

 

Těším se na vás já, ale hlavně Míša Nosková.

Vaše Hanka Kynychová

 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV